Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
ExcisionRated ★ 1.0
HerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0