Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 0.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5- WishRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5