Movies
Ratings
640
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
The NetRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5