Series
Ratings
189
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.5
Super Band Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Society GameRated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 0.5