Movies
Ratings
202
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5