Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5