Titles you rated
The Great DictatorRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.5
Enter the DragonRated ★ 4.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 3.0