Movies
Ratings
51
The WolverineRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
QuickRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0