Movies
Ratings
631
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The War with GrandpaRated ★ 3.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
People in ElanciaRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.0