Movies
Ratings
29
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0