Series
Ratings
87
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Faking ItRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Faking ItRated ★ 3.5
- Faking ItRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Lost GirlRated ★ 3.5
Lost GirlRated ★ 4.0
Lost GirlRated ★ 4.0
Lost GirlRated ★ 3.5- The L WordRated ★ 3.5
- The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.5