Movies
Ratings
715
BugoniaRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5