Movies
Ratings
90
Continental ’25Rated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5