Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
VIPRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0