Titles you rated
- The First RideRated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Leave the Cat AloneRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0