Movies
Ratings
35
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0