Titles you rated
Ender's GameRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0