Movies
Ratings
232
Se7enRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5