Series
Ratings
87- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5