Movies
Ratings
178
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
CreepRated ★ 3.0
EliRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5