Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5