Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5