Movies
Ratings
140
Just My LuckRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 1.5
The Hating GameRated ★ 4.0
The FallRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 1.5
The DressmakerRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0