Titles you rated
Superman IIRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
High NoonRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.5
The StingRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Monster's BallRated ★ 4.0
A Short Love AffairRated ★ 3.5