Movies
Ratings
32
Look BackRated ★ 4.0
Snow FlowerRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
FailanRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
NorbitRated ★ 2.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 2.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
First CowRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5