Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Last Picture ShowRated ★ 5.0
The ConformistRated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0