Movies
Ratings
79
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5