Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0