Titles you rated
HopeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0