Titles you rated
10DanceRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
A Girl Named AnnRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
ShamRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Gold BoyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita and the Green Giant LegendRated ★ 3.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 3.0- Doraemon: The New Record of Nobita, SpaceblazerRated ★ 3.0