Series
Ratings
225
Glass HeartRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 3.0
- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 3.0
- Fresh PreCure!Rated ★ 3.0
- Suite PreCureRated ★ 3.0
- HeartCatch PreCure!Rated ★ 3.5
- Dokidoki! PrecureRated ★ 3.0
Go! Princess PreCureRated ★ 3.0- Glitter ForceRated ★ 3.0
- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.0
- We Are PreCureRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Drop Kick on My Devil!! DashRated ★ 3.0
Ponkotsu Quest ~Maō to Haken no Mamonotachi~Rated ★ 3.0