Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0