Titles you rated
EscapeRated ★ 2.0
Blue SpringRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
HaruRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Lesson in MurderRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
The Devil's PathRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5
GantzRated ★ 2.5