Series
Ratings
51
Saihara the Loan SharkRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.0
AnoneRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Family Guy Season 11Rated ★ 3.5
FLCLRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- ScamsRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0- SmokingRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0