Series
Ratings
66
Political FeverRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5