Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0