Movies
Ratings
137
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0