Movies
Ratings
225
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Shall We Kiss?Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Marley & MeRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
EarthRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5