Titles you rated
GarfieldRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0