Movies
Ratings
437
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 4.5