Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0