Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Chef's Table: NoodlesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
MixteRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Naked HistoryRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5