Movies
Ratings
533
The HimalayasRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5