Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0