Movies
Ratings
286
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Fathers and DaughtersRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0