Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0