Series
Ratings
91
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.5
FlexxCopRated ★ 2.0
TemptedRated ★ 2.5
Backstreet RookieRated ★ 1.5
Live OnRated ★ 1.5
Racket BoysRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.5