Series
Ratings
23
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Yo-Kai WatchRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0