Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0