Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0